زیاد طول کشیده است؟ صفحه بارگذاری را ببندید.
ویرا هایپر ، فروشگاه تخفیفی همراه شما
هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شرایط ارسال پیام

از ارسال پیام های خیلی طولانی ، مبهم یا ارسال پیام هایی که شامل کلمات و عبارات غیر اخلاقی هستند جداً خودداری فرمایید.

شرایط استفاده از مهلت بازگشت ۷ روزه

در فروشگاه اینترنتی ویراهایپر مهلت بازگشت ۷ روزه تنها برای اثبات اصالت کالا می باشد. همچنین امکان بازگردانی کالاهای گروه غذایی و آرایشی و بهداشتی به دلیل رعایت مسائل بهداشتی وجود ندارد. کالاهای گروه شوینده نیز تنها در صورت مغایرت با آنچه در سایت ویراهایپر نشان داده شده یا نداشتن تاریخ انقضا بازپس گرفته می شوند. همه ی کالاهایی که تاریخ انقضای آنها مهم است در صورت نداشتن تاریخ انقضا یا گذشته بودن آن توسط فروشگاه اینترنتی ویراهایپر بازپس گرفته می شوند.

کالاهای زیر شامل استفاده از مهلت بازگشت ۷ روزه نمی شوند

*کالاهایی که پس از دریافت خط و خش پیدا کرده باشند.
*کالاهایی که قسمتی از آنها شکسته باشد یا رنگ آنها پریده باشد.
*کالاهایی که توسط مشتری روی آن چیزی چسبانده شده و یا نوشته شده باشد.
*کالاهایی که پس از دریافت کارتن یا جعبه آنها کثیف یا پاره شده باشد یا روی آن چیزی نوشته شده باشد.
*کالاهایی که به دلیل ضریب دیدگی آسیب پیدا کرده باشند.
*کالاهایی که به دلیل نگهداری در شرایط فیزیکی و محیطی نامناسب آسیب پیدا کرده باشد.
*کالاهایی که به دلیل عدم مراقبت مشتری آسیب پیدا کرده باشند (مثل افتادن تجهیزات الکترونیکی در آب).
*کالاهای گروه مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی و شوینده و پاک کننده.

مشتریان و خریداران محترم محصولات غذایی توجه کنند

هر انسانی با توجه به ویژگی های جسمی که دارد ممکن است نسبت به برخی مواد غذایی حساسیت داشته باشد. فروشگاه اینترنتی ویراهایپر مسئولیتی در مقابل حساسیت ناشی از محصولات غذایی برعهده ندارد. کالاهای این گروه به دلیل رعایت مسائل بهداشتی امکان استفاده از مهلت بازگشت ۷ روزه ندارند. امکان بازگشت کالاهای این گروه در صورتی وجود دارد که مشخصات کالای دریافت شده با آنچه در وب سایت ویراهایپر نشان داده شده متفاوت باشد. همچنین در صورت نداشتن تاریخ انقضا یا گذشته بودن تاریخ انقضای کالا ، توسط فروشگاه اینترنتی ویراهایپر بازپس گرفته می شوند.

خریداران محترم محصولات شوینده و پاک کننده توجه کنند

در هنگام خرید شوینده ها مطمئن باشید که مناسب نیاز شما هستند. مثلاً از شیشه شوی فقط برای پاک کردن شیشه و نه جای دیگر استفاده کنید. از ترکیب شوینده ها با هم جداً پرهیز کنید. فروشگاه اینترنتی ویراهایپر هیچ گونه مسئولیتی در مقابل عواقب ناشی از ترکیب شوینده ها با هم بر عهده ندارد. همچنین توجه کنید که محصولات این گروه تنها در صورت نداشتن یا گذشته بودن تاریخ انقضا یا مغایرت محصول با آنچه در ویراهایپر نشان داده شده امکان بازگشت دارند.
توجه کنید که هیچ کدام از کالاهای این گروه شامل استفاده از مهلت بازگشت ۷ روزه نمی شوند.

مشتریان و خریداران محترم محصولات بهداشتی و آرایشی توجه کنند

قبل از خرید این محصولات سعی کنید از یک پزشک یا شخص متخصص کمک بگیرید. از خرید محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی که مناسب پوست و شرایط فیزیکی شما نیستند جداً خودداری کنید. فروشگاه اینترنتی ویراهایپر هیچ گونه مسئولیتی در مقابل عواقب ناشی از انتخاب و خرید نامناسب شما بر عهده ندارد. به دلیل رعایت مسائل بهداشتی ، اقلام این گروه شامل مهلت بازگشت ۷ روزه نمی شوند. امکان بازپس گیری این محصولات در صورت نداشتن تاریخ انقضا یا گذشته بودن آن در صورت خارج نشدن محصول از شرایط اولیه وجود دارد. در صورت مغایرت محصولات این گروه با آنچه در سایت ویراهایپر نشان داده شده امکان بازپس گیری در صورت خارج نشدن محصول از شرایط اولیه وجود دارد.